Sıkça Sorulan Sorular

E-posta Listesine üye oldum fakat e-posta gelmiyor?

Bültenimize veya sitemize üye olduysanız ve e-posta alamıyorsanız, öncelikle e-posta kutunuzdaki "spam" ( gereksiz ) e-posta bölümünü kontrol edin. Eğer burada e-postanızı görürseniz, "Bu e-posta spam değil" seçeneğini seçin. Eğer bu kısımda da e-postanızı göremediyseniz, lütfen destek@firsatabak.com.tr
adresine durumu bildirin.

Günün Fırsatından nasıl yararlanabilirim?

Fırsatabakna ücretsiz üye olun.
Ana sayfamızda yer alan fırsatlardan beğendiğiniz bir tanesine girdikten sonra “Satın AL” butonuna tıklayın ve kaç adet satın almak istediğinizi seçin.
Daha sonra yüksek güvenlikli ödeme sayfamızdan, kart bilgilerinizi girip fırsatı satın alın. (Satın alma sistemimiz, Finansbank ve Akbank sanal POS altyapısı ve 128 bit SSL sertifikası kullanılmaktadır)
Alım sonrasında Fırsatabak çekiniz bir kaç dakika içinde e-posta ve SMS ile size gönderilecektir.
Yapmanız gereken tek şey çek kodunuzu, yanınıza alıp fırsatı sunan işletmeye gitmek ve tadını çıkarmak.
Sunulan ayrıcalıklı fırsatlardan sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla birlikte yararlanmak için, tanıdıklarınızla fırsatı paylaşabilir onları Fırsatabak'na davet edebilirsiniz.


Yakaladığım fırsattan aynı gün içerisinde faydalanmak zorunda mıyım?

Hayır, Fırsatabak çek kodu fırsatı satın aldığınız sayfada ve size gelen mesajda yazan süreye kadar belirli bir süre için geçerlidir. Lütfen Fırsatabak çekinizin üzerinde bulunan geçerlilik tarihine veya fırsatı satın aldığınız sayfadaki "Nasıl Yararlanırım" kısmına dikkat ediniz.


Fırsatabak çek kodu nedir?


Fırsatabak çek kodu, yakaladığınız fırsatınızdan faydalanırken kullanacağınız koddur. Aldığınız her fırsat için ayrı çek kodu oluşturulmaktadır.


Fırsatabak çek kodunu başkasına hediye edebilir miyim?

Evet, fırsat ortaklarımızla yaptığımız anlaşmalar sonucunda sahibi olacağınız Fırsatabak çek kodlarını arkadaşlarınıza, ailenize, patronunuza kısacası herkese hediye edebilirsiniz.


Yakaladığım fırsatın iptalini ve iadesini gerçekleştirmek için ne yapmalıyım?

Kuponunuzu iade etme veya bonus paraya çevirme hakkınız vardır. Yakaladığınız fırsatın iptalini gerçekleştirebilmeniz için sitemize üye olduğunuz e-posta adresinizden, destek@firsatabak.com.tr adresine, iptalini istediğiniz fırsatı ve çek kodunu belirten bir e-posta atıp, iadesini isteyebilirsiniz.
Kuponu satın aldıktan sonra 7 iş günü içerisinde cayma hakkınızı kullanıp, şartsız koşulsuz kredi kartınıza iade alabilirsiniz. 7 iş gününü geçen durumlarda, kupon iadesi isterseniz, kuponun geçerlilik süresi bitmemişse kupon miktarını Fırsatabak hesabınıza bonus para olarak alabilirsiniz.
Geçerlilik süresi dolan veya işletme tarafından özel şart olarak belirtilen ve fırsatın kullanım şartlarında iade yapılamayacağı yazan veya kullanılmış olan kuponlar hakkında iade veya bonus işlemi yapılamamaktadır.


Bonuslarımı kullanmak için ne kadar sürem var?


1 yıllık bir süre zarfında hesabınıza gönderilen bonusları kullanabilirsiniz.

Fırsatı yakaladım fakat çek kodum ulaşmadı?


Satın almış olduğunuz fırsatın çek kodu bir kaç dakika içinde sitemize kayıtlı olduğunuz e-posta adresinize ve Cep telefonunuza yollanacaktır. Çek kodu takibinizi sitemize üye girişi yaparak Kontrol Panel'deki "Fırsatlarım" kısmından da gerçekleştirebilirsiniz..


Çek kodum e-posta adresime gelmişti fakat e-postaya ulaşamıyorum / e-postayı sildim. Ne yapmalıyım?

Önceden yakaladığınız fırsatınıza ait çek kodlarınıza ulaşamıyorsanız, sitemize üye girişi yaparak Kontrol Panel'deki “Fırsatlarım” kısmından bugüne kadar yakaladığınız bütün fırsatlarınızın, bütün çek kodlarınızı görebilirsiniz.


Fırsatabak çekimi başka indirim ve kampanyalarla birlikte kullanabilir miyim?

Hayır, çeklerin üzerinde aksi belirtilmediği takdirde başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.


Yaşadığım sorunlarla ilgili yetkiliye nasıl ulaşabilirim?


Sizin memnuniyetiniz için olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi, sorunlarınızı destek@firsatabak.com.tr adresine e-posta atarak bizimle paylaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız size en kısa sürede gönderdiğiniz e-posta adresi üzerinden geri dönüş yapacaktır.


Fırsatabak hizmetlerini satın almak güvenli midir?

Kesinlikle güvenlidir, Kişisel ve ödeme bilgileriniz hiçbir zaman sunucularımızda saklanmaz ve ödemeleriniz, Finansbank A.Ş. ve Akbank sanal POS altyapısı kullanılarak güvenli 128 bit SSL transferi ile gerçekleştirilir.


Fırsatabak çekim ben daha kullanamadan geçersiz hale gelirse ne yapmam gerekir?

Fırsatabak çekinizin üzerindeki hizmet ya da ürün, fırsat geçerlilik tarihi içerisinde, işyerinin kapanması ya da işyerinin sebep olduğu nedenlerden ötürü kullanılamaz hale geldiğinde Fırsatabak ödediğiniz bedeli fırsat geçerlilik tarihi içerisinde kredi kartınıza iade etmeyi taahhüt eder.


Şirketimle ilgili fırsat sunmak istiyorum ne yapmalıyım?


destek@firsatabak.com.tr adresine e-posta göndererek bize ulaşabilir ve işletmeniz için neler yapabileceğimizi öğrenebilirsiniz.


Bir fırsattan yararlanabilmem için, tanıdığım kişilerle birlikte mi satın almalıyım?

Hayır, fırsatlarımızdan yararlanan birçok üyemiz birbirlerini tanımazlar. Birlikte oluşturduğumuz grup sayesinde birçok fırsatı en cazip fiyatlarla yakalayabiliyorsunuz. Fırsatabak çeklerini kendi başınıza kullanabileceğiniz gibi bu çok özel fırsatlardan sevdiklerinize de bahsederek onlarla birlikte keyifli anları paylaşabilirsiniz.


Fırsatabak’na kimleri davet edebilirim?


Fırsatlardan birlikte yararlanmak için istediğiniz herkesi davet edebilirsiniz. Sizinle beraber şehrinizi yarı fiyatına ve hatta daha da azına yaşayıp keyfini çıkartmak isteyen büyük küçük herkesi bu fırsatı yakalamaya davet edin!


Fırsatabak’na herkesi nasıl davet edebilirim?

Herkesi Fırsatabak’na davet etmek için bir çok seçeneğiniz var. Ana sayfamızda bulunan "Arkadaşını Davet Et !" kısmındaki boşluğa davet göndermek istediğiniz arkadaşınızın e-posta adresini yazabilirsiniz ya da hergün günün fırsatı sayfasında herkesi Facebook,linkine tıklayarak günün fırsatlarından haberdar edebilirsiniz.